Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2008/2009:

I miejsce w XLII W.O.M. w mini-koszykówce chłopców „Przez okno historii”

I miejsce w Turnieju Młodzików z okazji Święta Niepodległości Halloween

I miejsce w I Międzynarodowym Turnieju Minikoszykówki Chłopców

I miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Minikoszykówki Chłopców Dzień Edukacji Narodowej

Joanna Nalborska – I miejsce w 41 Tomaszewski Cup by Microsoft

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2007/2008:

I miejsce w XLI W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

III miejsce w X M.I.M.S. w mini-koszykówce chłopców

VI miejsce w XLI W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce w XLI W.O.M. w koszykówce chłopców

III miejsce w X M.I.M.S. w koszykówce chłopców

XIV miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w koszykówce

II miejsce w XLI W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2006/2007:

I miejsce w XL W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w IX M.I.M.S. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w XL W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

VI miejsce w IX M.I.M.S. w piłce ręcznej dziewcząt Gimnazjum Sportowe Nr 17

I miejsce w XL W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w IX M.I.M.S. w koszykówce chłopców

IV miejsce w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie Młodzieży w koszykówce

III miejsce w XL W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2005/2006:

I miejsce w XXXIX W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

I miejsce w XXXIX W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt Gimnazjum Sportowe Nr 17

I miejsce w XXXIX W.O.M. w koszykówce chłopców

II miejsce w VIII M.I.M.S. w koszykówce chłopców Alan Czujkowski – powołany do Reprezentacji Polski Kadetów

II miejsce w XXXIX W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w VIII M.I.M.S. w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce w LA skok wzwyż – Kamil Butkowski

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2004/2005:

I miejsce w XXXVIII W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

III miejsce w VII M.I.M.S. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w XXXVIII W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt Gimnazjum Sportowe Nr 17

III miejsce w XXXVIII W.O.M. w koszykówce chłopców

II miejsce w XXXVIII W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt Paulina Sulborska – powołana do Reprezentacji Polski Juniorek

I miejsce w XXXVIII W.O.M. w LA bieg na 400m

I miejsce w VII M.I.M.S. w LA bieg na 400m II miejsce w LA biegi przełajowe – Paulina Veit

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2003/2004:

I miejsce w XXXVII W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

I miejsce w VI M.I.M.S. w mini-koszykówce chłopców

I miejsce w biegach przełajowych – Joanna Nalborska Gimnazjum Sportowe Nr 17

II miejsce w XXXVII W.O.M. w koszykówce chłopców

II miejsce w VI M.I.M.S. w koszykówce chłopców Kamil Pietras – powołany do Reprezentacji Polski Kadetów – ME Kamil Pietras – Reprezentant Polski w Mistrzostwach Europy

Jakub Zawadzki – powołany do Reprezentacji Polski Kadetów – ME

II miejsce w XXXVII W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w LA biegi przełajowe – Paulina Veit

I miejsce w LA skok wzwyż – Katarzyna Golwiej

II miejsce w LA bieg na 600m – Sara Siekierska III miejsce w LA

skok wzwyż – Rafał Kwiatkowski

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2002/2003:

II miejsce w XXXVI W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w V M.I.M.S. w mini-koszykówce chłopców

I miejsce w XXXVI W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

IV miejsce w V M.I.M.S. w piłce ręcznej dziewcząt Gimnazjum Sportowe Nr 17

II miejsce w XXXVI W.O.M. w koszykówce chłopców

IV miejsce w V M.I.M.S. w koszykówce chłopców

I miejsce w XXXVI W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce w V M.I.M.S. w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w LA pchnięcie kulą – Nela Rygalik

I miejsce w LA rzut oszczepem – Katarzyna Huszcza

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2001/2002:

I miejsce w XXXV W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

I miejsce w IV M.I.M.S. w mini-koszykówce chłopców

I miejsce w XXXV W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

VII miejsce w IV M.I.M.S. w piłce ręcznej dziewcząt Gimnazjum Sportowe Nr 17

I miejsce w XXXV W.O.M. w koszykówce chłopców

III miejsce w IV M.I.M.S. w koszykówce chłopców

I miejsce w XXXV W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

IV miejsce w IV M.I.M.S. w piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2000/2001:

II miejsce w XXXIV W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w III M.I.M.S. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w XXXIV W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

VIII miejsce w III M.I.M.S. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w biegach przełajowych – Maciej Jankowski Gimnazjum Sportowe Nr 17

I miejsce w XXXIV W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w III M.I.M.S. w koszykówce chłopców

II miejsce w XXXIV W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

VII miejsce w III M.I.M.S. w piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1999/2000:

I miejsce w XXXIII W.O.M. w koszykówce chłopców

II miejsce w II M.I.M.S. w koszykówce chłopców

I miejsce w XXXIII W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w II M.I.M.S. w mini-koszykówce chłopców

I miejsce w XXXIII W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w II M.I.M.S. w mini-piłce ręcznej dziewcząt Gimnazjum Sportowe Nr 17

II miejsce w XXXIII W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

IX miejsce w II M.I.M.S. w piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1998/1999:

I miejsce w XXXII W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w I Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (M.I.M.S.)

Kamil Gidziński – powołany do Reprezentacji Polski Kadetów

II miejsce w XXXII W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w I M.I.M.S. w mini-koszykówce chłopców

IV miejsce w XXXII W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce w XXXII W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

V miejsce w I M.I.M.S. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1997/1998:

I miejsce w XXXI W.O.M. w koszykówce chłopców

III miejsce w XXXI W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w XXXI W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

V miejsce w XXXI W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1996/1997:

II miejsce w XXX W.O.M. w koszykówce chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w koszykówce chłopców

I miejsce w XXX W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

V miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w mini-koszykówce chłopców

I miejsce w XXX W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

V miejsce w XXX W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce w XXX W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1995/1996:

I miejsce w XXIX W.O.M. w koszykówce chłopców

Maciej Adamski – powołany do Reprezentacji Polski Kadetów – ME

II miejsce w XXIX W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

I miejsce w XXIX W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce w XXIX W.O.M. w mini-piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1994/1995:

I miejsce w XXVIII W.O.M. w koszykówce chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w koszykówce chłopców

III miejsce w XXVIII W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

II miejsce w XXVIII W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w mini-koszykówce chłopców

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1993/1994:

I miejsce w XXVII W.O.M. w koszykówce chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w koszykówce chłopców

Marcin Kryst – powołany do Reprezentacji Polski Kadetów – ME

IV miejsce w XXVII W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w XXVII W.O.M. w mini-piłce nożnej chłopców

IV miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w mini-piłce nożnej

I miejsce w XXVII W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w mini-koszykówce chłopców

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1992/1993:

I miejsce w XXVI W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w koszykówce chłopców

VIII miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

IV miejsce w XXVI W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w biegach przełajowych – Marek Bardziński

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1991/1992:

IV miejsce w XXV W.O.M. w koszykówce chłopców

III miejsce w XXV W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1990/1991:

I miejsce w XXIV W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w koszykówce chłopców

XI miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

II miejsce w XXIV W.O.M. w piłce ręcznej chłopców

V miejsce w XXIV W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

VI miejsce w XXIV W.O.M. w piłce ręcznej dziewcząt

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1989/1990:

II miejsce w XXIII W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w koszykówce chłopców

V miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

I miejsce w biegach przełajowych – Mariusz Montian

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1988/1989:

I miejsce w XXII W.O.M. w koszykówce chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w koszykówce chłopców

I miejsce w biegach przełajowych – Mariusz Montian

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1987/1988:

I miejsce w XXI W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w koszykówce chłopców

II miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

I miejsce w XXI W.O.M. w piłce ręcznej chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w piłce ręcznej chłopców

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1986/1987:

III miejsce w XX W.O.M. w koszykówce chłopców

IV miejsce w XX W.O.M. w koszykówce dziewcząt

II miejsce w XX W.O.M. w piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w piłce ręcznej chłopców

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1985/1986:

I miejsce w XIX W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Makroregionu w koszykówce chłopców

IV miejsce w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1984/1985:

II miejsce w XVIII W.O.M. w koszykówce chłopców

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1983/1984:

II miejsce w XVII W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w biegach przełajowych – Jacek Wosik

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1982/1983:

III miejsce w XVI W.O.M. w koszykówce chłopców

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1981/1982:

III miejsce w XV W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w LA bieg na 300m – Marek Pariaszewski

I miejsce w skokach do wody – Artur Srubowski

II miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Sportowych

II miejsce w skokach do wody – Agnieszka Jackowska

IV miejsce w XV W.O.M. w piłce ręcznej chłopców

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1980/1981:

II miejsce w XIV W.O.M. w koszykówce chłopców

I miejsce w LA bieg na 300m – Marek Pariaszewski

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1979/1980:

I miejsce w XIII W.O.M. w koszykówce chłopców

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1978/1979:

IV miejsce w XII W.O.M. w koszykówce chłopców

Wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 1977/1978:

I miejsce w XI W.O.M. w mini-koszykówce chłopców

IV miejsce w XI W.O.M. w koszykówce chłopców